5 szt. brzeszczotów bagnetowych do cięcia metalu, 203mm, DeWALT [DT2353-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2353-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 539 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2353] przeznaczony do szybkiego cięcia metalu, rur, blach i profili w zakresie 3-8mm.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 14 zębów na cal, która zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2353]:
- przeznaczone do szybkiego cięcia metalu, rur, blach i profili w zakresie 3-8mm
- bimetalowa budowa brzeszczotu DT2353 ze stali wysokowęglowej (HCS) i szybkotnącej (HSS) zwiększa elastyczność i wytrzymałość
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
parametry brzeszczotu DT2353:
- długość całkowita: 203 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 14 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 203 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 14 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048033333 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 4.60 cm |
| szerokość opakowania: | 27.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
