komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do cięcia metalu, 152mm, DeWALT [DT2348-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2348-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 462 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 152mm [DT2348] przeznaczony do uniwersalnych zastosowań.
Znakomicie sprawdzają się przy cięciu materiałów typu Sandwich (do 100mm), oraz metalu (do 10mm).
Brzeszczoty mają zmienną podziałkę: 10/14 zębów na cal.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 152mm [DT2348]:
- uniwersalne brzeszczoty przeznaczone do cięcia materiałów typu Sandwich (do 100mm), oraz do cięcia metalu (do 10mm)
- bimetalowa budowa brzeszczotu DT2348 ze stali wysokowęglowej (HCS) i szybkotnącej (HSS) zwiększa elastyczność i wytrzymałość
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
parametry brzeszczotu DT2348:
- długość całkowita: 152 mm,
- typ uzębienia: zmienne,
- podziałka zębów: 10/14 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 10/14 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048034637 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| długość opakowania: | 20.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 1.80 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
