komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do cięcia drewna i tworzyw, 305mm, DeWALT [DT2364-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2364-QZ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 862 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 305mm [DT2364] przeznaczony do krzywoliniowego cięcia drewna i tworzyw sztucznych.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 6 zębów na cal, która zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 305mm [DT2364]:
- przeznaczone do krzywoliniowego cięcia drewna i tworzyw sztucznych,
- bimetalowa budowa brzeszczotu DT2364 ze stali wysokowęglowej (HCS) i szybkotnącej (HSS) zwiększa elastyczność i wytrzymałość
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
parametry brzeszczotu DT2364:
- długość całkowita: 305 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 6 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 305 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048033296 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.26 kg |
| długość opakowania: | 4.80 cm |
| szerokość opakowania: | 35.40 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
