komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych 152mm, serii XR Extreme Runtime do piły szablastej Dewalt [DT99554-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT99554-QZ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Komplet brzeszczotów serii XR EXTREME RUNTIME do pił bagnetowych DeWALT DT99554-QZ, składający się z 5 szt.
Przeznaczone do szybkich, zgrubnych cięć w twardym i miękkim drewnie z gwoździami, brzeszczoty mają końcówkę zagłębiającą.
Brzeszczoty serii XR EXTREME RUNTIME znakomicie sprawdzają się przy najcięższych pracach, trwałość zapewnia stal szybkotnąca.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet brzeszczotów XR EXTREME RUNTIME do pilarek szablastych 5 szt. DeWalt [DT99554-QZ]:
- przeznaczony do szybkich, zgrubnych cięć w twardym i miękkim drewnie z gwoździami, z końcówką zagłębiającą,
- bimetalowe brzeszczoty do pilarek bagnetowych,
- agresywna geometria zębów ze stali HSS z wyższą zawartością kobaltu (o 8%) zapewnia optymalne cięcie,
- bimetalowa konstrukcja jako połączenie korpusu HCS i krawędzi tnących ze stopu kobaltu HSS w celu zapewnienia dwukrotnie dłuższej żywotności,
- powierzchnia TOUGH COAT - specjalny stop rozprasza wytwarzane ciepło, zapewniając dwukrotnie większą trwałość narzędzia,
- optymalny kąt nachylenia trzonu,
- zmienna podziałka zębów zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami,
- uniwersalny trzon 1/2".
Parametry brzeszczotów DT99554-QZ:
- długość: 152 mm,
- podziała zębów: 4,2- 6,36 zęba / cal
- ilość w opakowaniu: 5 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 4,2/6,36 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048542149 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 22.50 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
