komplet 3szt. wierteł do metalu 1/4" HSS Super Alpen APM-3 [0095200234100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0095200234100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 450 pkt. |
Zestaw 3 szt. wysokiej jakości wierteł szlifowanych do metalu HSS Super firmy ALPEN APM-3 [952002341] z uchwytem sześciokątnym 1/4".
Wiertła HSS Super są w całości szlifowane co zapewnia dużą precyzję przy wierceniu.
Zestaw zawiera wiertła o średnicach: 2, 3 i 4mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 3szt. wierteł do metalu HSS Super APM-3 Alpen [952002341]:
- wiertla HSS Super wykonane są zgodnie z normą DIN338, przeznaczone są do wiercenia w różnych rodzajach stali, żeliwie, metalach miękkich i tworzywach sztucznych,
- wiertła w tym komplecie posiadają uchwyt sześciokątny 1/4" dzięki czemu można je również stosować w akumulatorowych wkrętarkach (również udarowych) z mocowaniem 1/4"
- dzięki specjalnemu sposobowi ostrzenia wiertła te umożliwiają dobre centrowanie i nie wymagają dużej siły podczas wiercenia.
- używając wierteł szlifowanych HSS Super otrzymujemy bardzo precyzyjny otwór,
zestaw wierteł AMP-3 Alpen [952002341] składa się z:
- szlifowanego wiertła HSS Super 2,0mm z mocowaniem 1/4'',
- szlifowanego wiertła HSS Super 3,0mm z mocowaniem 1/4'',
- szlifowanego wiertła HSS Super 4,0mm z mocowaniem 1/4'',
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002740989257 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do metalu kręte |
| masa z opakowaniem: | 0.036 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.67 cm |
| wysokość opakowania: | 16.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
