komplet 30 szt. końcówek 1/4" z adapterem magnetycznym Rapidator, Bit-Check 30 Universal 1, WERA [05056440001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056440001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1919 pkt. |
Komplet 30szt. końcówek 1/4" wraz z adapterem magnetycznym firmy WERA typ 05057434001.
Wysokiej jakości końcówki do śrub typu PH, PZ, Torx, płaskich i imbusowych Hex wraz z adapterem magnetycznym, pakowane w praktycznym pudełku z tworzywa.
Końcówki wykonane z wysokiej jakości stali stopowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw bitów 1/4" z adapterem magnetycznym Rapidator, Bit-Check 30 Universal 1, WERA [05057434001]:
- Adapter magnetyczny z pierścieniem przytrzymującym i silnym magnesem gwarantującym pewne przytrzymywanie grotu w uchwycie. Łatwe osadzenie i samoczynne zablokowanie grotu lub końcówki oraz łatwe wyjęcie bez pomocy dodatkowych narzędzi. Bezproblemowa wymiana również grotów i końcówek o małych wymiarach. Tuleja obrotowa do pracy z wkrętarkami maszynowymi. Pasuje do wszystkich grotów ¼" Obsługa jedną ręką.
- Końcówki wykonane według normy DIN ISO 1173 C 6,3 i E 6,3
- Wysoka jakość wykonania końcówek gwarantuje dobre dopasowanie do wkręcanych śrub i łatwość pracy.
- Komplet Bit-Check 30 Universal 1, pakowany jest w praktycznej kasecie z tworzywa, z systemem łatwego dostępu do końcówek.
- Waga całkowita 226g.
W skład zestawu firmy WERA [05056440001] wchodzą:
- 6 końcówek do śrub krzyżowych typu PH: (2 x PH1; 3 x PH2; PH3),
- 6 końcówek do śrub krzyżowych typu PZ: (2 x PZ1, 3 x PZ2, PZ3),
- 6 końcówek do śrub typu Torx: (TX10, TX15, TX20, TX25, TX30, TX40),
- 5 końcówki Torx BO z dziurką: (TX10, TX15, TX20, TX25, TX30),
- 1 końcówka do śrub płaskich: (1 x 1,0x5,5x25mm),
- 5 końcówki do śrub imbusowych Hex-Plus: (3,0x25mm 4,0x25mm, 5,0x25mm, 6,0x25mm, 8,0x25mm)
- 1 Uchwyt Rapidator z magnesem do grotów sześciokątnych 1/4", z korpusem ze stali nierdzewnej, długość adaptera 50mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 30 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288115096 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.305 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 9 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
