komplet 30 szt. końcówek 1/4" z adapterem magnetycznym, Bit-Check 30 Wood 2, WERA [05057432001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057432001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 980 pkt. |
Komplet 30szt. końcówek 1/4" wraz z adapterem magnetycznym firmy WERA typ 05057432001.
Wysokiej jakości 29 szt. końcówek do śrub typu PH, PZ, Torx wraz z adapterem magnetycznym, pakowane w praktycznym pudełku z tworzywa. Końcówki wykonane z wysokiej jakości stali stopowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw bitów 1/4" z adapterem magnetycznym, Bit-Check 30 Wood 2, WERA [05057432001]
W skład zestawu 30 sztuk bitów 1/4" firmy WERA wchodzą wysokiej jakości końcówki o dużej wytrzymałości i precyzji wykonania.
- 1 końcówka do śrub krzyżowych typu PH:
- 1 x PH2x25mm ,
- 9 końcówek do śrub krzyżowych typu PZ:
- 2 x PZ1x25mm,
- 5 x PZ2x25mm,
- 2 x PZ3x25mm,
- 19 końcówek do śrub typu Torx:
- 3 x TX10x25mm,
- 4 x TX15x25mm,
- 4 x TX20x25mm,
- 4 x TX25x25mm,
- 3 x TX30x25mm,
- 1 x T40x25mm,
- 1 uchwyt uniwersalny z magnesem do grotów sześciokątnych 1/4", z korpusem ze stali nierdzewnej, długość adaptera 50mm.
Adapter magnetyczny z pierścieniem przytrzymującym i silnym magnesem gwarantującym pewne przytrzymywanie grotu w uchwycie. Łatwe osadzenie i samoczynne zablokowanie grotu lub końcówki oraz łatwe wyjęcie bez pomocy dodatkowych narzędzi. Bezproblemowa wymiana również grotów i końcówek o małych wymiarach. Tuleja obrotowa do pracy z wkrętarkami maszynowymi. Pasuje do wszystkich grotów ¼" Obsługa jedną ręką.
Końcówki wykonane według normy DIN ISO 1173-C 6,3.
Wysoka jakość wykonania końcówek gwarantuje dobre dopasowanie do wkręcanych śrub i łatwość pracy.
Komplet Bit-Check 30 Wood 2, pakowany jest w praktycznej kasecie z tworzywa, z systemem łatwego dostępu do końcówek.
Waga całkowita 225,40g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 30 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288179845 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.225 kg |
| długość opakowania: | 13.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
