klucz zapadkowy, grzechotka akumulatorowa 95Nm, 3/8" 18V Li-Ion 1x2,0Ah DeWalt [DCF513D1G-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF513D1G-QW
| Dostawa |
Akumulatorowy klucz zapadkowy 18V Li-Ion DeWalt DCF513D1G-QW z mocowaniem na kwadrat 3/8"z maksymalnym momentem dokręcania 95Nm.
Wersja z 1 akumulatorem 2,0Ah DCB183G i ładowarką, pakowany do wkładu piankowego.
Gumowa obudowa akumulatora zapewnia ochronę przed działaniem pyłów, kurzu, a nawet przed zachlapaniem olejem, benzyną i inną chemią samochodową, znakomicie sprawdza się w warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy klucz zapadkowy, grzechotka 18V na kwadrat 3/8" firmy DeWalt DCF513D1G:
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy (grzechotka) na kwadrat 3/8" z mocnym silnikiem bezszczotkowym przeznaczony do profesjonalnego użytku,
- klucz wyposażony w głowicę z podwójną zapadką dla zwiększenia wytrzymałości,
- kompaktowa głowica grzechotki daje możliwość dostępu do trudno dostępnych przestrzeni,
- ergonomiczna konstrukcja uchwytu daje wygodniejszy uchwyt pozwalający na dłuższy czas użytkowania,
- ma oświetlenie LED, które bardzo dobrze doświetla miejsce pracy,
- grzechotka wyposażona została w blokadę spustu aby zabezpieczyć przed przypadkowym uruchomieniem np. w czasie transportu,
- posiada regulację prędkości w spuście, umożliwiającą kontrolę prędkości i zmniejszenie ryzyka nadmiernego dokręcenia,
- klucz dostarczany z 1 akumulatorem 2,0Ah w obudowie olejoodpornej i ładowarką, pakowany do wkładu piankowego na narzędzia.
DANE TECHNICZNE akumulatorowego klucza zapadkowego DCF513:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: kwadrat 3/8",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 250 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 95 Nm,
- wymiary, długość całkowita: 360 mm,
WYPOSAŻENIE akumulatorowego klucza zapadkowego DeWalt DCF513D1G:
- grzechotka akumulatorowa DCF513,
- 1 x akumulator 18V Li-Ion 2,0Ah, DCB183G
- ładowarka DCB112
- wkład piankowy
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| na wyposażeniu: | grzechotka akumulatorowa DCF513, akumulator 3,0Ah, ładowarka, wkład piankowy |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 250 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| wymiary: | dł 360 mm |
| max moment obrotowy : | 95 Nm |
| opakowanie: | wkład piankowy na narzędzia |
| EAN: | 5035048789537 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.02 kg |
| długość opakowania: | 58.30 cm |
| szerokość opakowania: | 20.40 cm |
| wysokość opakowania: | 10.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
