klucz zapadkowy grzechotka akumulatorowa 81Nm, 1/4" i 3/8", 12V, INSIDER, M12 FUEL, M12 FPTR-0, Milwaukee [4933499413]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933499413
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13705 pkt. |
Klucz zapadkowy grzechotka akumulatorowa 81Nm, 1/4" i 3/8", 12V, INSIDER, M12 FUEL, M12 FPTR-0, Milwaukee [4933499413], klucz dostarczany bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu wynoszącemu 81 Nm i prędkości obrotowej wynoszącej 350 obr/min, narzędzie to oferuje idealne połączenie mocy i prędkości.
Głowica o niższym profilu i wydłużony korpus zapewniają lepszy dostęp w ciasnych przestrzeniach.
Narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.klucz zapadkowy grzechotka akumulatorowa 81Nm, 1/4" i 3/8", 12V, INSIDER, M12 FUEL, M12 FPTR-0, Milwaukee [4933499413]
- lekki i kompaktowy klucz zapadkowy (grzechotka) z mocnym silnikiem bezszczotkowym przeznaczony do użytku profesjonalnego,
- dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu wynoszącemu 81 Nm i prędkości obrotowej wynoszącej 350 obr/min, narzędzie to oferuje idealne połączenie mocy i prędkości,
- głowica o niższym profilu i wydłużony korpus zapewniają lepszy dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- metalowy spust o zmiennej prędkości zapewnia wyższą kontrolę nad narzędziem,
- wysokiej jakości gumowa osłona jest odporna na korozyjne materiały i zapewnia większy komfort podczas użytkowania,
- podwójne diody LED oświetlają miejsce pracy, a pokładowy wskaźnik poziomu naładowania wyświetla pozostały czas pracy,
- narzędzia z serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M12, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- klucz dostarczany bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEGO KLUCZA ZAPADKOWEGO MILWAUKEE [4933499413]
- napięcie zasilania: 12 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- typ mocowania: 14,4 mm sześciokąt/PASS-THROUGH,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 350 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 81 Nm,
- wymiary, długość całkowita: 386 mm,
- waga z akumulatorem: 1,2 kg,
WYPOSAŻENIE AKUMULATOROWEGO KLUCZA ZAPADKOWEGO MILWAUKEE [4933499413]
- 8 sztuk nasadek przelotowych sześciokątnych z mocowaniem PASS-THROUGH: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
- 5 sztuk nasadek sześciokątnych z mocowaniem PASS-THROUGH: 16, 17, 18, 19, 21,
- adapter PASS-THROUGH, na kwadrat 1/4",
- adapter PASS-THROUGH, na kwadrat 3/8",
- adapter PASS-THROUGH, na sześciokąt 1/4",
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | 8 sztuk nasadek przelotowych sześciokątnych z mocowaniem PASS-THROUGH: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 5 sztuk nasadek sześciokątnych z mocowaniem PASS-THROUGH: 16, 17, 18, 19, 21, adapter PASS-THROUGH, na kwadrat 1/4", adapter PASS-THROUGH, na kwadrat 3/8", adapter PASS-THROUGH, na sześciokąt 1/4", instrukcja obsługi. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-350 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 14,4 mm |
| wymiary: | dł 386 mm |
| max moment obrotowy : | 81 Nm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546565770 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M12 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931489002.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931489002.pdf |
