klucz z nylonową opaską do filtrów olejowych i rur, do 220mm, Bahco [375-8]
-
Producent:
-
Kod producenta:375-8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1628 pkt. |
Klucz z taśmą nylonową do rur i filtrów oleju o średnicy do 220 mm, BAHCO 375-8.
Zastosowanie opaski nylonowej zapobiega uszkodzeniu bądź pęknięciu dokręcanych elementów. Świetnie sprawdzi się w miejscach o utrudnionym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz z nylonową opaską do filtrów olejowych i rur, do 220mm, Bahco [375-8]:
- przeznaczony do filtrów olejowych oraz do rur o średnicy do 220 mm,
- wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej,
- zastosowanie opaski nylonowej zapobiega uszkodzeniu bądź pęknięciu dokręcanych elementów,
- doskonale sprawdzi się w miejscach o utrudnionym dostępie.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA DO RUR I FILTRÓW BAHCO [375-8]:
- długość całkowita [A]: 300 mm,
- maksymalna średnica chwytu [B]: 220 mm,
- szerokość taśmy [C]: 26 mm,
- grubość klucza [D]: 44 mm,
- waga: 310 g
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 310 g |
| opakowanie: | karton |
| rozstaw szczęk: | 220 mm |
| EAN: | 7311518296209 |
| zakres chwytania: | 220 mm |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.403 kg |
| długość opakowania: | 32.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
