    1995LM-14
41,41zł brutto
33,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 414 pkt.
Klucz trzpieniowy wydłużony 14mm do śrub imbusowych BAHCO [1995LM-14], metryczny wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej.
Każdy klucz serii 1995LM ma wytłoczony rozmiar, co ułatwia szybka identyfikację.
Klucz spełnia normę ISO2936.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz trzpieniowy metryczny do śrub imbusowych, 14mm, Bahco [1995LM-14]:
  • klucz trzpieniowy do wkrętów z gniazdem sześciokątnym,
  • identyfikację klucza ułatwia wytłoczony na dłuższym ramieniu rozmiar
  • wykonany z wysokiej jakości stali, czerniony,
  • wykonany zgodnie z normą ISO2936
Dane techniczne klucza Bahco [1995LM-14]:
  • rozmiar klucza: 14 mm,
  • typ rozmiaru: metryczny,
  • długość ramienia dłuższego: 294 mm,
  • długość ramienia krótszego: 70 mm,
  • waga: 439 g
waga: 439 g
rozmiar: 14 mm
EAN: 7314150123278
typ rozmiaru : metryczny
kraj produkcji: Niemcy
stan: nowy
długość ramienia długiego: 294 mm
długość ramienia krótkiego: 70 mm