klucz trzpieniowy do śrub imbusowych, 2.0mm, z kulką, 950 SPKL Multicolour, Wera [05022602001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05022602001
Stan magazynowy: 8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 199 pkt. |
Klucz trzpieniowy do śrub imbusowych, 2.0mm, z kulką, 950 SPKL Multicolour, Wera [05022602001]
Klucz wykonany jest ze stali nierdzewnej, posiada profil Hex-Plus zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe i minimalizujący ryzyko odkształcenia gniazda śruby. Kulka umieszczona na końcówce klucza umożliwia dokręcanie i odkręcanie pod kątem, w trudno dostępnych miejscach.
Na kluczu jest wyraźne oznaczenie rozmiaru, które ułatwia identyfikację klucza podczas pracy oraz kolorowe nakładki z tworzywa zapewniające wygodny chwyt nawet w niskich temperaturach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.klucz trzpieniowy do śrub imbusowych, 2.0mm, z kulką, 950 SPKL Multicolour, Wera [05022602001]
- profil Hex-Plus zapewnia większą powierzchnię styku w gnieździe i minimalizuje ryzyko odkształcenia gniazda śruby,
- kulka umieszczona na końcówce klucza pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem w trudno dostępnych miejscach,
- nakładka z tworzywa umożliwia wygodną i bezpieczną pracę nawet w niskich temperaturach,
- posiada systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne rozmiaru i kolorowa nakładka z tworzywa ułatwiają wyszukiwanie narzędzia,
- klucz jest hartowany w piecu próżniowym dzięki czemu ma odpowiednią twardość i wytrzymałość do prac montażowych w przemyśle,
- powłoka Black Laser zapewnia kluczom trwałość i odporność na rdzę,
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA TRZPIENIOWEGO, 950 SPKL MULTICOLOUR, WERA [05022602001]
- rozmiar klucza: 2.0 mm,
- długość dłuższego ramienia: 101 mm,
- długość krótszego ramienia: 16 mm,
- waga: 7 g,
| waga: | 7 g |
| rozmiar: | 2 mm |
| EAN: | 4013288167934 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| długość ramienia długiego: | 101 mm |
| długość ramienia krótkiego: | 16 mm |
| klucz zakończony kulką: | tak |
| masa z opakowaniem: | 0.007 kg |
| długość opakowania: | 11.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
