    SB111M-13
34,62zł brutto
28,15zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 346 pkt.
Profesjonalny klucz oczkowo-płaski BAHCO SB111M-13 w rozmiarze metrycznym 13mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz płasko-oczkowy odsadzony, metryczny do śrub M13 Bahco [SB111M-13]:
  • klucz oczkowo-plaski BAHCO serii 111M w wymiarach metrycznych,
  • klucz oczkowy jest odgięty o 15°, co ułatwia podejście do śrub lub nakrętek,
  • wąskie szczęki klucza płaskiego odgięte o 15° do osi rękojeści zapewniają lepszą dostępność,
  • klucz z wysokojakościowej stali stopowej z wykończeniem chrom mikro-mat,
  • dwukierunkowe oznaczenie rozmiaru klucza widoczne jest z obu stron,
  • klucz zgodny z normami: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 i DIN 3113,
  • klucz dostarczany jest z plastikową zawieszką.
Klucz płasko-oczkowy M13 Bahco [SB111M-13]:
  • rozmiar klucza: 13 mm,
  • długość całkowita klucza [L]: 169 mm,
  • grubość [a1 x a2]: 7,6 x 5,8 mm.
  • szerokość [b1 x b2]: 19,7 x 29,2 mm,
  • waga: 80g,
  • opakowanie: zawieszka
długość całkowita: 169 mm
waga: 80 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 13 mm