    7444SG-M-38
172,11zł brutto
139,93zł netto
Cena punktowa: 1721 pkt.
Krótki i mocny klucz z 12-punktowym profilem oczka zapewnia dobre trzymanie. Wykonany ze stali specjalnej, zgodny ze standardami DIN 7444, o długości 205 mm, średnicy zewnętrznej główki 58 mm, przeznaczony do śrub o średnicy łba 38 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
KLUCZ OCZKOWY, UDAROWY M46 DO POBIJANIA, BAHCO [7444SG-M-38]
DANE TECHNICZNE KLUCZA DO POBIJANIA
  • rozmiar klucza: 38 mm
  • średnica zewnętrzna główki (wymiar b): 58 mm
  • długość całkowita (wymiar L): 205 mm
  • grubość klucza (wymiar a): 18 mm
  • waga: 540 g
  • materiał: stal specjalna
długość całkowita: 205 mm
rozmiar: 38 mm