    7444SG-M-34
181,87zł brutto
147,86zł netto
Cena punktowa: 1819 pkt.
Krótki i mocny klucz z 12-punktowym profilem oczka zapewnia dobre trzymanie. Wykonany ze stali specjalnej, zgodny ze standardami DIN 7444, o długości 205 mm, średnicy zewnętrznej główki 57 mm, przeznaczony do śrub o średnicy łba 34 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
KLUCZ OCZKOWY, UDAROWY M46 DO POBIJANIA, BAHCO [7444SG-M-34]
DANE TECHNICZNE KLUCZA DO POBIJANIA
  • rozmiar klucza: 34 mm
  • średnica zewnętrzna główki (wymiar b): 57 mm
  • długość całkowita (wymiar L): 205 mm
  • grubość klucza (wymiar a): 18 mm
  • waga: 400 g
  • materiał: stal specjalna
długość całkowita: 205 mm
rozmiar: 34 mm