    7444SG-M-32
155,12zł brutto
126,11zł netto
Cena punktowa: 1551 pkt.
Krótki i mocny klucz z 12-punktowym profilem oczka zapewnia dobre trzymanie. Wykonany ze stali specjalnej, zgodny ze standardami DIN 7444, o długości 190 mm, średnicy zewnętrznej główki 52 mm, przeznaczony do śrub o średnicy łba 32 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
KLUCZ OCZKOWY, UDAROWY M46 DO POBIJANIA, BAHCO [7444SG-M-32]
DANE TECHNICZNE KLUCZA DO POBIJANIA
  • rozmiar klucza: 32 mm
  • średnica zewnętrzna główki (wymiar b): 52 mm
  • długość całkowita (wymiar L): 190 mm
  • grubość klucza (wymiar a): 17 mm
  • waga: 400 g
  • materiał: stal specjalna
długość całkowita: 190 mm
rozmiar: 32 mm