    7444SG-M-27
150,55zł brutto
122,40zł netto
Cena punktowa: 1505 pkt.
Krótki i mocny klucz z 12-punktowym profilem oczka zapewnia dobre trzymanie. Wykonany ze stali specjalnej, zgodny ze standardami DIN 7444, o długości 180 mm, średnicy zewnętrznej główki 46 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
KLUCZ OCZKOWY, UDAROWY M46 DO POBIJANIA, BAHCO [7444SG-M-27]
  • klucz oczkowy do pobijania
  • 12-punktowy profil oczka zapewnia dobre trzymanie śrub/nakrętek, również zniszczonych
  • zgodność ze standardami DIN 7444
  • krótki, mocny i profilowany klucz do pobijania
  • wykończenie - szary, stalowy kolor
DANE TECHNICZNE KLUCZA DO POBIJANIA
  • rozmiar klucza: 27 mm
  • średnica zewnętrzna główki (wymiar b): 46 mm
  • długość całkowita (wymiar L): 180 mm
  • grubość klucza (wymiar a): 16 mm
  • waga: 295 g
  • materiał: stal specjalna
długość całkowita: 180 mm
rozmiar: 27 mm