    7444SG-M-24
150,71zł brutto
122,53zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1507 pkt.
Klucz oczkowy, udarowy do pobijania w rozmiarze metrycznym 24mm firmy BAHCO typ 7444SG-M-24, przeznaczony do stosowania w trudnych warunkach pracy, w przemyśle ciężkim, szczególnie przy odkręcaniu śrub/nakrętek mocno zapieczonych, które trzeba pobijać ciężkimi narzędziami np. młotem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ręczny klucz oczkowy, udarowy do pobijania M24 Bahco [7444SG-M-24]
  • klucz oczkowy do pobijania w wymiarach metrycznych
  • klucz ma specjalny kształt do pobijania ciężkimi narzędziami (np. młotem)
  • umożliwia pracę przy dużych obciążeniach, przy zablokowanych bądź zapieczonych śrubach
  • wykonany jest ze specjalnej stali zgodnie z normą DIN7444
Dane techniczne klucza oczkowego do pobijania M24 Bahco [7444SG-M-24]
  • rozmiar klucza: 24 mm
  • długość całkowita (wymiar L): 165mm
  • grubość główki (wymiar a): 15mm
  • szerokość klucza (wymiar b): 43mm
  • waga: 235g
  • wykonany zgodnie ze standardami: DIN 7444
  • materiał: stal specjalna
  • profil oczka: 12-punktowy
  • wykończenie: szary, stalowy kolor
długość całkowita: 165 mm
rozmiar: 24 mm