    SB111M-24
73,33zł brutto
59,62zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 733 pkt.
Profesjonalny klucz oczkowo-płaski BAHCO SB111M-24 w rozmiarze metrycznym 24 mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz płasko-oczkowy odsadzony, metryczny do śrub M24 Bahco [SB111M-24]:
  • klucz oczkowo-plaski BAHCO serii 111M w rozmiarze metrycznym,
  • klucz oczkowy jest odgięty o 15°, co ułatwia podejście do śrub lub nakrętek,
  • wąskie szczęki klucza płaskiego odgięte o 15° do osi rękojeści zapewniają lepszą dostępność,
  • klucz z wysokojakościowej stali stopowej z wykończeniem chrom mikro-mat,
  • dwukierunkowe oznaczenie rozmiaru klucza widoczne jest z obu stron,
  • klucz zgodny z normami: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 i DIN 3113,
  • klucz dostarczany jest z plastikową zawieszką.
Klucz płasko-oczkowy M24 Bahco [SB111M-24]:
  • rozmiar klucza: 24 mm,
  • długość całkowita klucza [L]: 280 mm,
  • grubość [a1 x a2]: 13,2x8,4 mm,
  • szerokość [b1 x b2]: 36,1x49,0 mm,
  • waga: 290 g,
  • opakowanie: zawieszka
długość całkowita: 270 mm
waga: 290 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 24 mm