    40B-50-120
184,67zł brutto
150,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1847 pkt.
Klucz posiada zawias dzięki któremu może być stosowany do nakrętek o średnicach od 50 mm do 120 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz hakowy przegubowy, dla średnic 50-120mm, Bahco [40B-50-120]:
  • przegub / zawias umożliwia pracę z nakrętkami o różnych średnicach,
  • posiada wkręcany hak (ząb, zabierak),
  • klucz wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej, wykończenie chromowane satynowane.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA HAKOWEGO BAHCO [40B-50-120]:
  • zakres obsługiwanych średnic [A]: 50-120 mm,
  • długość całkowita [C]: 295 mm,
  • wysokość haka [B]: 70 mm,
  • średnica haka [D]: 5,9 mm,
  • waga: 205 g
długość całkowita: 295 mm