    40B-115-165
225,69zł brutto
183,49zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2257 pkt.
Klucz posiada zawias dzięki któremu może być stosowany do nakrętek o średnicach od 115 mm do 165 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz hakowy przegubowy, dla średnic 115-165mm, Bahco [40B-115-165]:
  • przegub / zawias umożliwia pracę z nakrętkami o różnych średnicach,
  • posiada wkręcany hak (ząb, zabierak),
  • klucz wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej, wykończenie chromowane satynowane.
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA HAKOWEGO BAHCO [40B-115-165]:
  • zakres obsługiwanych średnic [A]: 115-165 mm,
  • długość całkowita [C]: 310 mm,
  • wysokość haka [B]: 100 mm,
  • średnica haka [D]: 8 mm,
  • waga: 364 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciu może się różnić od oryginału.
długość całkowita: 310 mm