klucz dynamometryczny na czworokąt 1/4", 2-12Nm z blokadą, 8 szt. nasadek, Safe-Torque A 1 Set1,Wera [05075830001] Wera 2go
-
Producent:
-
Kod producenta:05075830001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13959 pkt. |
Mechaniczny klucz dynamometryczny z mocowaniem na kwadrat 1/4" w zestawie z nasadkami i przedłużką Safe-Torque A 1 Set 1 Wera [05075830001], pakowany w etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Klucz dynamometryczny posiada zakres pracy 2-12 Nm, wyposażony jest w zabezpieczenie przed przekroczeniem zadanego momentu obrotowego. Po osiągnięciu ustawionej wartości momentu obrotowego uruchamia się słyszalny i wyczuwalny mechanizm.
Bardzo wytrzymały klucz dynamometryczny Safe-Torque z przełączalną grzechotką do dokręcania w prawo i lewo oraz możliwością wyłączenia momentu obrotowego, dzięki czemu może służyć jako standardowa grzechotka. Posiada wygodną, ergonomiczną 2-komponentową rękojeść.
Klucz dynamometryczny kwadrat 1/4" z nasadkami, 2-12Nm z blokadą, Safe-Torque A 1 Set 1, Wera [05075830001]:
- klucz dynamometryczny umożliwiający kontrolę momentu obrotowego w zakresie 2-12 Nm, z zabierakiem czworokątnym 1/4",
- zatrzask kulkowy zapewnia niezawodne mocowanie kluczy nasadowych i bezpieczeństwo podczas dokręcania,
- mechanizm poślizgowy zapobiega przekroczeniu ustawionej wartości momentu obrotowego (po osiągnięciu ustawionego momentu obrotowego mechanizm poślizgowy blokuje narzędzie zapobiegając niepożądanemu przekroczeniu ustawionego momentu obrotowego),
- klucz dynamometryczny przeznaczony jest do kontrolowanego pokręcania w prawo i lewo - umożliwia dokręcanie i luzowanie z włączonym lub wyłączonym momentem obrotowym (funkcja Torque Lock),
- po osiągnięciu docelowego momentu obrotowego kąt wyzwalania wynosi tylko 30°,
- łatwe ustawienie i zabezpieczenie wartości domyślnej,
- po wyłączeniu funkcji momentu obrotowego klucz może być używany jako standardowa grzechotka oraz do zastosowań wymagających obrotu klucza pod kątem,
- przełączalna grzechotka z 72 zębami ze słyszalnym i wyczuwalnym mechanizmem wyzwalanym po osiągnięciu zadanego momentu obrotowego,
- niewielki kąt powrotu zapadki wynoszący 5° umożliwia pracę także w wąskich przestrzeniach,
- skala główna i precyzyjna jest łatwa do odczytu i ustawienia potrzebnych parametrów pracy,
- bardzo wytrzymała konstrukcja z ergonomiczną, 2-komponentową rękojeścią,
- dokładność wynosi do ±10% zadanej wartości,
- maksymalny moment obrotowy zrywający kwadratu ¼" zgodnie z normą DIN 3122,
- klucz dynamometryczny dostarczany jest z zestawem 8 kluczy nasadowych z mocowaniem na kwadrat 1/4" i przedłużką, zapakowany w praktyczny etui materiałowym kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Parametry techniczne i skład zestawu z kluczem dynamometrycznym Safe-Torque A 1 Set 1 Wera [05075830001]:
- klucz dynamometryczny Safe-Torque A 1 [05075800001]:
- mocowanie narzędzi: kwadrat 1/4",
- zakres pracy: 2-12 Nm,
- regulacja momentu co 0,10 Nm,
- długość klucza: 244 mm,
- szerokość głowicy: 31,6 mm,
- wysokość głowicy: 23,7 mm,
- długość rękojeści: 94 mm,
- szerokość rękojeści: 38, mm,
- waga: 553 g
- 8 kluczy nasadowych Zyklop z mocowaniem na kwadrat 1/4" [8790 HMA] o długości 23 mm: 5,5 / 6 / 7 / 8 / 10 / 11 / 12 / 13 mm,
- przedłużka Zyklop 1/4" z tuleją obrotową [8794 SA] o długości 75 mm,
- etui tekstylne kompatybilne z systemem Wera 2go,
- zestaw rzepów,
- wymiary zestawu: 275 x 140 x 65 mm,
- waga zestawu: 1023 g


| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| długość całkowita: | 244 mm |
| waga: | 1023 g |
| na wyposażeniu: | klucz dynamometryczny, klucze nasadowe, przedłużka, etui |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| dokładność pomiaru: | ± 10% |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| przełącznik kierunku: | tak |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 2-12 Nm |
| typ głowicy: | stała |
| pamięć: | nie |
| eksport danych: | nie |
| EAN: | 4013288223005 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.023 kg |
| długość opakowania: | 27.5 cm |
| szerokość opakowania: | 14 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ochrona oczu: * Zawsze używaj okularów ochronnych podczas pracy kluczami. Odpryski metalu lub inne zanieczyszczenia mogą uszkodzić wzrok. 2. Używanie odpowiednich narzędzi: * Używaj klucza o odpowiednim rozmiarze i typie do danej nakrętki lub śruby. Nieprawidłowe dopasowanie może prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do obrażeń. 3. Stan techniczny kluczy: * Regularnie sprawdzaj stan techniczny kluczy. Uszkodzone, pęknięte lub zużyte klucze mogą być niebezpieczne w użyciu i mogą pęknąć podczas pracy. 4. Bezpieczeństwo pracy: * Nie używaj kluczy w miejscach, gdzie istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru. Iskry mogą spowodować zapłon łatwopalnych substancji. 5. Unikanie nadmiernej siły: * Nie używaj przedłużek na kluczach, aby zwiększyć siłę. Może to prowadzić do uszkodzenia klucza lub elementu złącznego, a także do utraty kontroli i obrażeń. 6. Przechowywanie kluczy: * Przechowuj klucze w suchym i bezpiecznym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. 7. Ergonomia: * Pracuj w komfortowej pozycji, aby uniknąć nadmiernego obciążenia mięśni i stawów. Unikaj długotrwałej pracy w niewygodnej pozycji. 8. Ochrona rąk: * Używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed otarciami i skaleczeniami. 9. Czystość narzędzi: * Regularnie czyść klucze z brudu i smaru, aby zapewnić pewny chwyt i bezpieczeństwo pracy. 10. Szkolenie i doświadczenie: * Upewnij się, że posiadasz odpowiednie umiejętności i wiedzę przed użyciem kluczy. Nieprawidłowe użycie narzędzi może być niebezpieczne. 11. Utrzymanie: * Regularnie konserwuj klucze, smaruj ruchome części, aby zapewnić płynne działanie i uniknąć zacięć. |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
