    76R3-1000
3935,31zł brutto
3199,44zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 39353 pkt.
Łatwy w użyciu i transporcie klucz z wytrzymałą 2 częściową metalową konstrukcją i stałą grzechotką.
Zmiana kierunku pracy lewo/prawo jest zależna od ustawienia zabieraka kwadratowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
klucz dynamometryczny łamany 3/4" Bahco 76R3-1000:
  • posiada podwójną skalę w niutonometrach i funtach / stopę (Nm i ft.lb),
  • klucz pracuje w zakresie od 300 do 1000 Nm  (200 do 750 ft.lb),
  • może być używany do dokręcania w prawo lub lewo,
  • głowica wyposażona została w grzechotkę z przesuwanym kwadratowym trzpieniem 3/4",
  • posiada bardzo dobrze widoczną skalę chronioną przez okienko w rękojeści,
  • wszystkie elementy dostarczane są w przenośnej, solidnej walizce,
  • klucze tej serii wyprodukowano w Wielkiej Brytanii
Parametry klucza dynamometrycznego Bahco [76R3-1000]:
  • mocowanie narzędzi: 3/4",
  • rodzaj głowicy: grzechotka przelotowa,
  • zakres pracy: 300-1000 Nm
  • regulacja momentu co 10,0 Nm
  • wymiar (A): 1449 mm,
  • wymiar (B): 1415 mm,
  • wymiar (C): 1324 mm,
  • wymiar (D): 69 mm,
  • wymiar (E): 75 mm,
  • wymiar (F): 974 mm,
  • wymiar (H): 35 mm,
  • wymiar (lmax): 105 mm,
  • wymiar (J): 38 mm,
  • waga: 7900 g
  • opakowanie: plastikowa walizka
lub gdzie potrzebna jest kontrola dokręcania śrub.
Do kluczy dynamometrycznych polecamy pełną gamę nasadek.
długość całkowita: 1449 mm
waga: 7900 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
dokładność pomiaru: ± 4%