    TAWMB9135M
7379,06zł brutto
5999,24zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 73790 pkt.
Profesjonalny elektroniczny klucz dynamometryczny z pomiarem momentu i kąta, Bluetooth model TAWMB9135M firmy BAHCO z gniazdem mocującym 14x18mm o zakresie pracy 6,8-135Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
elektroniczny klucz dynamometryczny z pomiarem kąta, 14x18mm, Bluetooth Bahco TAWMB9135M:
  • posiada system Bluetooth, który łączy się w czasie rzeczywistym z komputerem / tabletem,
  • ma wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcja,
  • wyposażony w gniazdo 14x18mm pod wymienne końcówki,
    • żółte światło LED wskazuje na osiągnięcie 40-80% zadanej wartości,
    • zielone światło LED wskazuje osiągniecie docelowej wartości,
    • czerwone światło LED wskazuje na przekroczenie zadanej wartości,
  • pojemność pamięci to 1500 odczytów i do 50 nastawów,
  • posiada możliwość pomiaru pracy w Nm / Kg.cm / dNm / Lbf.ft. / Lbf.in. /,
  • klucz można ustawiać na pomiar:
    • moment,
    • kąt,
    • moment i kąt,
    • moment a następnie kąt,
    • tryby ustawień wstępnych,
    • tryby ustawień pracy,
    • licznik
  • programowalny czas automatycznego wyłączania,
  • eksport danych: poprzez system Bluetooth,
  • przechowywanie danych i wartości w trakcie wymiany baterii,
  • programowalne ostrzeżenie przed nadchodzącym terminem kalibracji,
  • zakres temperatur pracy: od 5°C do 42°C,
  • temperatury przechowywania: od -10°C do +50°C,
  • klucz wykonany jest według normy ISO 6789-1:2017,
  • każdy z kluczy jest numerowany indywidualnie,
  • komora baterii z gwintowaną nakrętką końcową na baterie alkaliczne AA (w zestawie)
Parametry klucza dynamometrycznego Bahco TAWMB9135M:
  • mocowanie narzędzi: 14x18 mm
  • zakres pracy: 6,80 - 135 Nm / 5-100 lb·ft / 60-1200 lb·in
  • regulacja momentu co 0,1 Nm
  • pomiar kąta: 0-360o
  • długość klucza (A): 338 mm
  • wymiar (B): 355 mm
  • wymiar (C): 281 mm
  • wymiar (D): 25 mm
  • wymiar (E): 19 mm
  • waga: 730g
  • opakowanie: plastikowe etui
długość całkowita: 338 mm
waga: 730 g
dokładność pomiaru: ± 2%
opakowanie: etui plastikowe
przełącznik kierunku: nie
zakres pracy kluczy dynamometrycznych: 6,8-135 Nm
typ głowicy: wymienna
pamięć: tak
eksport danych: tak
mocowanie głowicy: 14x18 mm