klucz dynamometryczny 1/2'' 40-200Nm, Click-Torque Lock C3, Wera [05075692001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05075692001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10169 pkt. |
Klucz dynamometryczny, Click-Torque Lock C3, Wera [05075692001] z mocowaniem nasadek 1/2" o zakresie pracy 40-200Nm.
Posiada dwukierunkową grzechotkę z 45 zębami i przełącznikiem kierunku pracy.
Funkcję momentu można wyłączyć (Torque Lock), co pozwala używać narzędzia również do odkręcania.
Mechanizm wyzwalający jest słyszalny i wyczuwalny, zapewniając dokładność ±3% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07.
Ergonomiczna, dwukomponentowa rękojeść gwarantuje pewny i wygodny chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.klucz dynamometryczny 1/2'' 40-200Nm, Click-Torque Lock C3, Wera [05075692001]
- regulacja momentu obrotowego odbywa się za pomocą pierścienia u nasady rękojeści,
- klucz dynamometryczny wyposażony jest w dwukierunkową grzechotkę z mocowaniem na kwadrat 1/2'',
- grzechotka posiada 45 zębów oraz przełącznik kierunku pracy (lewo/prawo),
- funkcję momentu obrotowego można wyłączyć (Torque Lock), co umożliwia użycie narzędzia do odkręcania,
- skala jest bardzo czytelna, z wartościami podanymi w Nm, odczyt na skali głównej i precyzyjnej,
- zakres pracy narzędzia to od 40 do 200Nm,
- skala podziałki co 1.0 Nm pozwala na precyzyjna nastawę,
- dokładność ±3% zgodnie z normą DIN EN ISO 6789-1:2017-07,
- słyszalny i wyczuwalny mechanizm wyzwalający po osiągnięciu ustawionej wartości, ułatwia pewne i dokładne dokręcenie,
- wygodna rękojeść wykonana z dwukomponentowego materiału zapewnia pewny chwyt,
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA DYNAMOMETRYCZNEGO WERA [05075692001]
- mocowanie narzędzi: kwadrat 1/2",
- zakres pracy: 40-200 Nm,
- skala podziałki: 1.0 Nm,
- długość klucza: 512 mm,
- szerokość głowicy: 43mm,
- maksymalna wysokość głowicy z czopem mocującym: 18,4 mm,
- opakowanie: etui z tworzywa sztucznego,
| długość całkowita: | 512 mm |
| waga kg: | 1.6 kg |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| dokładność pomiaru: | +/- 3% |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| przełącznik kierunku: | tak |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 40-200 Nm |
| typ głowicy: | stała |
| EAN: | 4013288234193 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: |
|
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
