    SB6M-30-32
106,78zł brutto
86,81zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1068 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-30-32, do śrub w rozmiarach 30mm i 32mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M30x32, Bahco [SB6M-30-32]:
  • opatentowany kształt szczęk U z wygodną częścią chwytową zapewnia komfortową pracę,
  • smukła szczęka odgięta o 15° zapewnia lepszą dostępność do śrub i nakrętek,
  • klucz wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej,
  • klucz dostarczany jest z plastikową zawieszką.
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-30-32]:
  • długość całkowita [L]: 300 mm,
  • grubość [a]: 9,0 mm,
  • szerokość [b1]: 60 mm,
  • szerokość [b2]: 67 mm,
  • waga: 481 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 481 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 30x32mm