    SB6M-27-29
88,16zł brutto
71,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 882 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-27-29, do śrub w rozmiarach 27mm i 29mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M27x29, Bahco [SB6M-27-29]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-27-29]:
  • długość całkowita [L]: 280 mm,
  • grubość [a]: 8,4 mm,
  • szerokość [b1]: 53 mm,
  • szerokość [b2]: 58 mm,
  • waga: 366 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 366 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 27x29mm