    SB6M-25-28
73,53zł brutto
59,78zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 735 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-25-28, do śrub w rozmiarach 25mm i 28mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M25x28, Bahco [SB6M-25-28]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-25-28]:
  • długość całkowita [L]: 280 mm,
  • grubość [a]: 8,4 mm,
  • szerokość [b1]: 53 mm,
  • szerokość [b2]: 58 mm,
  • waga: 366 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 366 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 25x28mm