    SB6M-24-27
79,44zł brutto
64,59zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 794 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-24-27, do śrub w rozmiarach 24mm i 27mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M24x27, Bahco [SB6M-24-27]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-24-27]:
  • długość całkowita [L]: 260 mm,
  • grubość [a]: 7,8 mm,
  • szerokość [b1]: 49 mm,
  • szerokość [b2]: 53 mm,
  • waga: 293 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 293 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 24x27mm