    SB6M-22-24
51,87zł brutto
42,17zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 519 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-22-24, do śrub w rozmiarach 22mm i 24mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M22x24, Bahco [SB6M-22-24]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-22-24]:
  • rozmiar: 22mm /24mm,
  • długość całkowita [L]: 240 mm,
  • grubość [a]: 7,4 mm,
  • szerokość [b1]: 45 mm,
  • szerokość [b2]: 49 mm,
  • waga: 211 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 211 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 22x24mm