    SB6M-21-23
69,99zł brutto
56,90zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 700 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-21-23, do śrub w rozmiarach 21mm i 23mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M21x23, Bahco [SB6M-21-23]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-21-23]:
  • długość całkowita [L]: 240 mm,
  • grubość [a]: 7,4 mm,
  • szerokość [b1]: 45 mm,
  • szerokość [b2]: 49 mm,
  • waga: 211 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 211 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 21x23mm