    SB6M-20-22
67,32zł brutto
54,73zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 673 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-20-22, do śrub w rozmiarach 20mm i 22mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M20x22, Bahco [SB6M-20-22]:
  • opatentowany kształt szczęk U z wygodną częścią chwytową zapewnia komfortową pracę,
  • smukła szczęka odgięta o 15° zapewnia lepszą dostępność do śrub i nakrętek,
  • klucz wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej,
  • klucz dostarczany jest z plastikową zawieszką.
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-20-22]:
  • rozmiar: 20mm / 22mm,
  • długość całkowita [L]: 225 mm,
  • grubość [a]: 7,2 mm,
  • szerokość [b1]: 42 mm,
  • szerokość [b2]: 43 mm,
  • waga: 188 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 188 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 20x22mm