    SB6M-18-19
49,26zł brutto
40,05zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 493 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-18-19, do śrub w rozmiarach 18mm i 19mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M18x19, Bahco [SB6M-18-19]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-18-19]:
  • długość całkowita [L]: 222 mm,
  • grubość [a]: 7,3 mm,
  • szerokość [b1]: 38,1 mm,
  • szerokość [b2]: 41,2 mm,
  • waga: 170 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 170 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 18x19mm