    SB6M-17-19
45,38zł brutto
36,89zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 454 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-17-19, do śrub w rozmiarach 17mm i 19mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M17x19, Bahco [SB6M-17-19]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-17-19]:
  • długość całkowita [L]: 222 mm,
  • grubość [a]: 7,3 mm,
  • szerokość [b1]: 37,4 mm,
  • szerokość [b2]: 40,5 mm,
  • waga: 170 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 170 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 17x19mm