    SB6M-16-17
43,63zł brutto
35,47zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 436 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-16-17, do śrub w rozmiarach 16mm i 17mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M16x17, Bahco [SB6M-16-17]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-16-17]:
  • długość całkowita [L]: 201 mm,
  • grubość [a]: 7,0 mm,
  • szerokość [b1]: 34,7 mm,
  • szerokość [b2]: 35,6 mm,
  • waga: 122 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 122 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 16x17mm