    SB6M-14-15
41,77zł brutto
33,96zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 418 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-14-15, do śrub w rozmiarach 14mm i 15mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M14x15, Bahco [SB6M-14-15]:
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-14-15]:
  • długość całkowita [L]: 183 mm,
  • grubość [a]: 6,3 mm,
  • szerokość [b1]: 30,1 mm,
  • szerokość [b2]: 32,1 mm,
  • waga:98 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 98 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 14x15mm