    SB6M-12-13
40,80zł brutto
33,17zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 408 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO SB6M-12-13, do śrub w rozmiarach 12mm i 13mm, dostarczany na plastikowej zawieszce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski metryczny M12x13, Bahco [SB6M-12-13]:
  • opatentowany kształt szczęk U z wygodną częścią chwytową zapewnia komfortową pracę,
  • smukła szczęka odgięta o 15° zapewnia lepszą dostępność do śrub i nakrętek,
  • klucz wyprodukowany z wysokiej jakości stali stopowej,
  • klucz dostarczany jest z plastikową zawieszką.
.PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA PŁASKIEGO DWUSTRONNEGO BAHCO [SB6M-12-13]:
  • długość całkowita [L]: 168 mm,
  • grubość [a]: 5,8 mm,
  • szerokość [b1]: 28,7 mm,
  • szerokość [b2]: 30,5 mm,
  • waga: 73 g
 Zdjęcie klucza ma charakter poglądowy.
waga: 73 g
opakowanie: zawieszka
rozmiar: 12x13mm