    895M-65-70
526,34zł brutto
427,92zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 5263 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO 895M-65-70, w rozmiarze metrycznym 65x70 mm. Szczęki wygięte o 15°.
Klucz wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, zabezpieczony antykorozyjnie - czerniony.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski rozmiar 65mm x 70mm Bahco [895M-65-70]:
  • klucz płaski dwustronny, w rozmiarze metrycznym,
  • szczęki odchylone o 15º ułatwiają dostęp do dokręcanych lub odkręcanych śrub i nakrętek,
  • klucz wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany,
  • dwustronne oznaczenia rozmiaru klucza ułatwiają dobór potrzebnego do pracy narzędzia,
  • zgodny z normami ISO 1085; DIN 895,
  • zabezpieczony antykorozyjnie - czerniony
Parametry techniczne klucza Bahco [895M-65-70]:
  • rozmiar klucza: 65 x 70mm
  • szerokość części otwartej (b1): 132 mm,
  • szerokość części otwartej (b2): 142 mm,
  • maksymalna grubość (a): 20 mm,
  • długość całkowita (L): 580 mm,