    895M-13-17
16,70zł brutto
13,58zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 167 pkt.
Klucz dwustronnie płaski BAHCO 895M-13-17, w rozmiarze metrycznym 13 x 17 mm. Szczęki wygięte o 15°.
Klucz wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, zabezpieczony antykorozyjnie - czerniony.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klucz dwustronnie płaski rozmiar 13x17mm Bahco [895M-13-17]:
  • klucz płaski dwustronny, w rozmiarze metrycznym,
  • szczęki odchylone o 15º ułatwiają dostęp do dokręcanych lub odkręcanych śrub i nakrętek,
  • klucz wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzany,
  • dwustronne oznaczenia rozmiaru klucza ułatwiają dobór potrzebnego do pracy narzędzia,
  • zgodny z normami ISO 1085; DIN 895,
  • zabezpieczony antykorozyjnie - czerniony
Parametry techniczne klucza Bahco [895M-13-17]:
  • rozmiar klucza: 13 x 17 mm,
  • szerokość części otwartej: 30 mm,
  • szerokość części otwartej: 36 mm,
  • maksymalna grubość: 6 mm,
  • długość całkowita: 155 mm,
  • waga: 64 g
waga: 64 g
rozmiar: 13x17mm