klucz do rur typu Szwed, do 2" Bahco [443 B]
-
Producent:
-
Kod producenta:443 B
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3332 pkt. |
Profesjonalny klucz do rur BAHCO [443 B], specjalnie skonstruowany z myślą o pracy w trudno dostępnych miejscach. Klucz wykonany z wysokostopowej, czernionej stali, zabezpieczony powłoką antykorozyjną.
Zakres pracy do rur o średnicy do 2". Specjalnie wykonany kształt zębów zapewnia mocny chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny klucz do rur typu SZWED 45º firmy Bahco [443 B]:
- wąskie szczęki ustawione są pod kątem 45° do rękojeści co pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach,
- posiada opatentowany kształt oraz układ zębów na szczękach, który pozwala na pewny i mocny chwyt,
- rękojeść pokryta tworzywem antypoślizgowym, zapewnia łatwy i wygodny chwyt w każdych warunkach,
- klucz wykonany z wysokostopowej, czernionej stali, zabezpieczony powłoką antykorozyjną,
- zgodny z normą DIN 5234,
parametry klucza do rur BAHCO [443 B]:
- długość całkowita (A): 430 mm,
- maksymalne otwarcie głowicy (B): 65 mm,
- wysokość szczęki (C): 22 mm,
- grubość klucza (D): 10.5 mm,
- zakres chwytania: 2",
- waga: 1230 g,
| długość całkowita: | 430 mm |
| waga: | 1230 g |
| opakowanie: | karton |
| rozstaw szczęk: | 65 mm |
| EAN: | 7314150008971 |
| zakres chwytania: | 2" |
| kraj produkcji: | Argentyna |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
