klucz do rur typu Szwed, do 1" Bahco [442 B]
-
Producent:
-
Kod producenta:442 B
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2909 pkt. |
Profesjonalny klucz do rur BAHCO 442 B, skonstruowany z myślą o pracy w trudno dostępnych miejscach. Klucz wykonany z wysokostopowej, czernionej stali, zabezpieczony powłoką antykorozyjną.
Zakres pracy do rur o średnicy do 1". Specjalnie wykonany kształt zębów zapewnia mocny chwyt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalny klucz do rur typu SZWED 45° Bahco [442 B]:
- wąskie szczęki ustawione są pod kątem 45° do rękojeści co pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach,
- posiada opatentowany kształt oraz układ zębów na szczękach, który pozwala na pewny i mocny chwyt,
- rękojeść pokryta tworzywem antypoślizgowym, zapewnia łatwy i wygodny chwyt w każdych warunkach,
- klucz wykonany z wysokostopowej, czernionej stali, zabezpieczony powłoką antykorozyjną,
- zgodny z normą DIN 5234
PARAMETRY TECHNICZNE KLUCZA DO RUR BAHCO [442 B]:
- długość całkowita [A]: 320 mm,
- maksymalne otwarcie głowicy [B]: 40 mm,
- wysokość szczęki [C]: 20 mm,
- grubość klucza [D]: 9,5 mm,
- zakres chwytania: 1",
- waga: 770 g
| długość całkowita: | 320 mm |
| opakowanie: | karton |
| rozstaw szczęk: | 40 mm |
| EAN: | 7314150008957 |
| zakres chwytania: | 1" |
| kraj produkcji: | Argentyna |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0,80 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 34 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
