klin stalowy do rozłupywania drewna 2kg, BAHCO [W-S-2.0]
-
Producent:
-
Kod producenta:W-S-2.0
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 811 pkt. |
Klin stalowy do łupania drewna BAHCO W-S-2.0, o wadze 2000 g, przeznaczony do rozłupywania drewna przy pomocy młotów do klinów Bahco serii LS-MASSE oraz różnego rodzaju prac stolarskich wymagających dużej siły uderzenia.
Klin wyprodukowany z wysokiej jakości hartowanej stali zabezpieczonej antykorozyjnie, co zapewnia niezawodność i długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Klin stalowy do rozłupywania drewna 2kg, BAHCO [W-S-2.0]:
- wyprodukowany z wysokiej jakości hartowanej stali zabezpieczonej antykorozyjnie, co zapewnia niezawodność i długotrwałe użytkowanie w trudnych warunkach,
- klin przeznaczony jest do rozłupywania drewna wzdłuż słojów przy pomocy młotów do klinów Bahco serii LS-MASSE,
- doskonale sprawdzi się również podczas różnego rodzaju prac stolarskich wymagających dużej siły uderzenia,
- kształt i odpowiednio dobrana waga klina zapewniają stabilność podczas uderzeń, co umożliwia szybkie i sprawne rozłupywanie drewna bez nadmiernego wysiłku,
- klin nadaje się do pracy z różnymi gatunkami drewna, od miękkiego po twarde.
PARAMETRY TECHNICZNE KLINA DO DREWNA BAHCO [W-S-2.0]:
- długość całkowita: 250 mm,
- waga: 2000 g
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 2000 g |
| EAN: | 7311518140823 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.1 kg |
| długość opakowania: | 26.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 13.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
