kilof 2kg z rękojeścią wzmocnioną włóknem szklanym, Bahco [PAGS-2.0-900FG]
-
Producent:
-
Kod producenta:PAGS-2.0-900FG
Stan magazynowy: 19
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1960 pkt. |
Kilof Bahco PAGS-2.0-900FG, z głowicą o wadze 2 kg, oraz długości całkowitej 900 mm.
Kilof posiada rękojeść wykonaną z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia jej większą wytrzymałość, a miękka część na uchwycie pozwala na wygodną pracę
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kilof z rękojeścią wzmocnioną włóknem szklanym, Bahco [PAGS-2.0-900FG]:
- kilof z głowicą o wadze 2 kg wykonaną z kutej i hartowanej stali,
- przeznaczony do prac ziemnych i budowalnych,
- posiada rękojeść wykonaną z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym,
- miękka część uchwytu zapewnia wygodniejszą pracę,
- duży otwór w rękojeści umożliwia powieszenie kilofa.
PARAMETRY KILOFA BAHCO [PAGS-2.0-900FG]:
- długość całkowita: 900 mm,
- waga głowicy: 2 kg,
- waga kilofa: 3 kg
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 3000 g |
| EAN: | 7311518292355 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.090 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
