    9045-B-400
129,39zł brutto
105,20zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1294 pkt.
Kątownik stalowy 400x170mm Bahco 9045-B-400, przeznaczony do mierzenia i wyznaczania kąta 90° i 45°.
Posiada wyraźną podziałkę w milimetrach naniesioną po dwóch stronach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Kątownik stalowy z podziałką 400x170mm Bahco [9045-B-400]:
PARAMETRY TECHNICZNE KĄTOWNIKA BAHCO [9045-B-400]:
  • długość długiego ramienia: 400 mm,
  • długość krótkiego ramienia: 170 mm,
  • szerokość ramienia z podziałką: 40 mm,
  • grubość ramienia: 1 mm,
  • grubość stopki: 12 mm,
  • długość całkowita: 410 mm,
  • waga: 245 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 410 mm