    9045-B-300
120,41zł brutto
97,89zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1204 pkt.
Kątownik stalowy 300x170mm Bahco 9045-B-300, przeznaczony do mierzenia i wyznaczania kąta 90° i 45°.
Posiada wyraźną podziałkę w milimetrach naniesioną po dwóch stronach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Kątownik stalowy z podziałką 300x170mm Bahco [9045-B-300]:
PARAMETRY TECHNICZNE KĄTOWNIKA BAHCO [9045-B-300]:
  • długość długiego ramienia: 300 mm,
  • długość krótkiego ramienia: 170 mm,
  • szerokość ramienia z podziałką: 40 mm,
  • grubość ramienia: 1 mm,
  • grubość stopki: 12 mm,
  • długość całkowita: 260 mm,
  • waga: 200 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 310 mm