    9045-B-250
103,98zł brutto
84,54zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1040 pkt.
Kątownik stalowy 250x170mm Bahco 9045-B-250, przeznaczony do mierzenia i wyznaczania kąta 90° i 45°.
Posiada wyraźną podziałkę w milimetrach naniesioną po dwóch stronach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Kątownik stalowy z podziałką 250x170mm Bahco [9045-B-250]:
  • stalowy kątownik z wyraźną podziałką w milimetrach naniesioną po dwóch stronach,
  • wykonany z wysokiej jakości stali, czernionej, pokrytej lakierem odpornym na rdzę,
  • ze stopą z wytrzymałego tworzywa,
  • pozwala na precyzyjne mierzenie i odmierzanie kątów 90° i 45°,
  • kątownik doskonale wyważony i stabilny,
  • posiada otwór do zawieszenia,
  • sprawdzi się podczas wykonywania różnego typu prac ciesielskich, dekarskich czy stolarskich.
PARAMETRY TECHNICZNE KĄTOWNIKA BAHCO [9045-B-250]:
  • długość długiego ramienia: 250 mm,
  • długość krótkiego ramienia: 170 mm,
  • szerokość ramienia z podziałką: 40 mm,
  • grubość ramienia: 1 mm,
  • grubość stopki: 12 mm,
  • długość całkowita: 260 mm,
  • waga: 180 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 260 mm