kątownik nastawny stolarski 200 mm, ze stopą z tworzywa, Stanley [0-46-825]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-46-825
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 162 pkt. |
Kątownik nastawny stolarski 200 mm, Stanley [0-46-825], przeznaczony do przenoszenia kątów.
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej ze stopą z tworzywa sztucznego.
Posiada ramię, które można przesuwać po poluzowaniu pokrętła umieszczonego w stopce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.kątownik nastawny stolarski 200 mm, ze stopą z tworzywa, Stanley [0-46-825]
- stalowy kątownik nastawny, służący do przenoszenia kątów,
- wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej ze stopą z tworzywa sztucznego,
- ramię można przesuwać po poluzowaniu pokrętła umieszczonego w stopce,
PARAMETRY TECHNICZNE KĄTOWNIKA STANLEY [0-46-825]
- długość: 200 mm,
- szerokość: 25 mm,
- grubość ramienia: 1 mm,
- szerokość stopki: 18 mm,
- waga: 90 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| EAN: | 3253560468255 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.9 kg |
| długość opakowania: | 27.7 cm |
| szerokość opakowania: | 8.8 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
