profesjonalny sekator jednoręczny do gałęzi Bahco [P110-23-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P110-23-F
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1621 pkt. |
profesjonalny sekator jednoręczny BAHCO model P110-23-F, do cięcia gałęzi o grubości do 25 mm.
sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wysokiej jakości sekator ogrodowy P110-23-F firmy BAHCO to tradycyjny sekator ze stalowymi rękojeściami wykonanymi z grubej blachy, które zapewniają dużą wytrzymałość przy cięciu. Rękojeści pokryte farbą zabezpieczającą przed wpływem warunków atmosferycznych.
wysokiej jakości ostrza tnące szlifowane, zapewniają pewne cięcie w każdych warunkach;
sekator do gałęzi P110-23 wyposażony jest w sprężynę ułatwiającą pracę, oraz blokadę (zapięcie sekatora) znajdującą się pomiędzy rękojeściami,
sekator ogrodowy P110-23-F:
- maksymalna grubość ciętej gałęzi 25 mm
- długość całkowita 230mm
- waga 390 g
Dostępne części zamienne do sekatora.
| długość całkowita: | 230 mm |
| waga: | 390 g |
| max średnica cięcia: | 25 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518275549 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.410 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
