jednobiegunowy tester napięcia do 250V, Bahco [8045VDE]
-
Producent:
-
Kod producenta:8045VDE
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 888 pkt. |
Jednobiegunowy tester napięcia firmy Bahco [8045VDE] sygnalizuje za pomocą żarówki napięcie do 250V,
Próbnik to wkrętak płaski 0,5 x 3,5 x 77mm, wykonany jest zgodnie z normą DIN VDE 0680/6 sygnowany oznaczeniem GS.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Jednobiegunowy tester napięcia firmy Bahco [8045VDE]:
- służy do sprawdzania czy jest napięcia w zakresie do 250 V,
- rękojeść jest plastikowa, przezroczysta, odporna na uderzenia, posiada uchwyt mocujący,
- grot wykonany został z wysokiej jakości stali i pokryty chromem, a końcówka dodatkowo czerniona,
- część robocza testera jest chroniona izolacją aż do wierzchołka,
- tester wykonany został zgodnie z normą DIN VDE 0680/6 sygnowany oznaczeniem GS,
- aby sprawdzić czy w danym miejscu jest napięicie należy końcówką wkrętaka dotknąć testowany przewód, jednocześnie palcem należy dotknąć elektrodę znajdującą się na szczycie rękojeści. Jeśli lampka kontrolna zapali się, między przewodem a ziemią jest napięcie
- napięcie sygnalizowane jest za pomocą żarówki,
parametry jednobiegunowego tester napięcia Bahco [8045VDE]:
- zakres pracy: 250V
- typ końcówki: płaska 0,5 x 3,5 x 77 mm
- długość całkowita: 169
- wykonany zgodnie z normą: DIN VDE 0680/6
- waga: 40 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 169 mm |
| długość części roboczej: | 77 mm |
| EAN: | 7314151317256 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x3,5 mm |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
