izolowane szczypce regulowane do ściągania izolacji, 0,5-5mm, VDE Bahco [2223V-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:2223V-160
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1786 pkt. |
Regulowane szczypce VDE Bahco [2223V-160] do ściągania izolacji w zakresie średnicy od 0,5 do 5,0 mm / 4-23 AWG.
Szczypce służą do zdejmowania izolacji do kabli i drutów miedzianych, posiadają bardzo łatwą regulację do wymaganej średnicy drutu za pomocą śruby.
Rękojeści posiadają 3 warstwową izolację w różnych kolorach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Regulowane szczypce VDE do ściągania izolacji z przewodów Bahco [2223V-160]:
- szczypce przeznaczone do zdejmowania izolacji do kabli i drutów miedzianych, o średnicy do 5,0 mm,
- do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900,
- posiadają bardzo łatwą regulację do wymaganej średnicy drutu za pomocą śruby,
- wykonane zostały ze specjalnej stali narzędziowej, kutej i hartowanej olejowo,
- szczypce są chromowane,
- rękojeści posiadają 3 warstwową izolację w różnych kolorach.
Parametry techniczne szczypiec do ściągania izolacji Bahco [2223V-160]:
- zakres pracy: 0,5 - 5,0 mm,
- maksymalny rozmiar przewodu w AWG: 4-23 AWG,
- długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
- długość szczęk B: 46 mm,
- wymiar C: 15 mm,
- wymiar D: 8 mm,
- wymiar G: 8 mm,
- waga: 205 g,
- wykończenie: chrom,
- rękojeści: wielokomponentowe
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 205 g |
| EAN: | 7314150134113 |
| długość szczęk: | 46 mm |
| zakres pracy: | 0,5-5,0 mm² |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
